خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958751 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تردد پلاک‌های غیربومی ساکن در اردستان نیازمند مجوز است

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:32
فرمانده انتظامی اردستان گفت: اگر فردی با خودرو پلاک غیربومی در شهر تردد کند، اما ساکن اردستان باشد باید از نیروی انتظامی و یا فرمانداری اردستان مجوز تردد دریافت کند.
اردستان،تردد،شهرستان،محدوديت،انتظامي،پلاك،جريمه،شهر،كرونا

خلاصه خبر

ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی اردستان گفت: اگر فردی با خودرو پلاک غیربومی در شهر تردد کند، اما ساکن اردستان باشد باید از نیروی انتظامی و یا فرمانداری اردستان مجوز تردد دریافت کند.
وی افزود: با هماهنگی که به تازگی با مسئولان شهرستان انجام شده اگر فردی با خودروی پلاک غیربومی در شهر تردد کند، اما ساکن اردستان و یا در شهرستان کار می کند باید از نیروی انتظامی و یا فرمانداری اردستان مجوز تردد دریافت کند.
متاسفانه شیوع کرونا در اردستان بحرانی است و از افراد غیرساکن درخواست داریم به این شهرستان سفر نکنند.
وی در خصوص محدودیت ها در آرامستان های شهرستان گفت: درحال حاضر حضور افراد در آرامستان های شهرستان اردستان ممنوع است و فقط پذیرش متوفی جدید به همراه جمع محدودی از مشایعت ‌کنندگان در آرامستان‌ها انجام می‌شود.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958751 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.