خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1949002 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

زنجان پایلوت طرح ملی سنجش مهارت و صلاحیت حرفه‌ای

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:32
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، از انتخاب این استان به عنوان پایلوت طرح ملی سنجش مهارت و صلاحیت حرفه‌ای خبر داد.
جوانان،مهارت،اشاره،شهرستان،اهداف،حوزه،استان،آموزش،ادامه،توجه ...

خلاصه خبر

ایسنا/زنجان مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، از انتخاب این استان به عنوان پایلوت طرح ملی سنجش مهارت و صلاحیت حرفه‌ای خبر داد.
محمدرضا انصاری ظهر امروز (۲ آذرماه) در جلسه کمیته مهارت شهرستان خرم‌دره، اظهار کرد: با توجه به رسالت و اهداف سازمان در پیشبرد مهارت‌آموزی و توانمندسازی اقشار جامعه، جلسات کمیته مهارت‌آموزی با محوریت توسعه و ترویج مهارت‌آموزی با استفاده از ظرفیت‌های دستگاه‌های فعال در سطح استان برگزار می‌شود.
این مسئول با بیان این‌که استان زنجان به‌عنوان مجری طرح پایلوت سنجش صلاحیت حرفه‌ای ملی برای تحقق اهداف برنامه‌های تدوین شده برابر با اسناد بالادستی انتخاب شده است، ادامه داد: از جمله اهداف این برنامه‌ها می‌توان به قانون الزام فراگیری آموزش فنی و حرفه‌ای برای اشتغال به کار در واحدهای خدماتی، صنفی، در خصوص لزوم داشتن گواهی‌نامه صلاحیت حرفه‌ای شاغلان بنگاه‌های اقتصادی در بخش‌های مختلف صنعت، خدمات، کشاورزی و ارتقای مهارت نیروی کار اشاره کرد.
فرماندار شهرستان خرم‌دره با اشاره به ضرورت پرداختن به مهارت‌آموزی، یادآور شد: بسیاری از جوانان پس از فارغ‌التحصیل شدن بیکار هستند که دلیل عمده این امر نیز نداشتن مهارت است که فراگیری آموزش‌های لازم در این حوزه می‌تواند گره کور مشکلات جوانان را باز کند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1949002 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.