خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1941990 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

گوشی «آیفون» برخی معلمان دردسرساز شد

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:32
موضوع جدیدی که این روزها یکی دیگر از محدودیت‌های آموزش مجازی برشمرده می‌شود، گوشی آیفون عده‌ای از معلمان است؛ این دبیران به علت اینکه قادر به نصب برنامه شاد بر روی گوشی خود نیستند بنابراین به صورت خودکار کلاس مجازی را در نرم افزارهای خارجی برگزار می‌کنند.
شاد،برنامه،آموزش،مجازي،آموزشي،محصل،اينترنت،موضوع،خارجي،گوشي، ...

خلاصه خبر

علی‌رغم اضافه شدن امکانات جدید به شبکه آموزشی شاد و رفع برخی مشکلات نرم‌افزاری، مواردی همچون کندی شاد و متوقف شدن‌های مکرر آن، منجر شده که برخی از مدارس فضای آموزشی را به سمت واتساپ و skyroom سوق دهند و این یعنی بازگشت به عقب زیرا مجدد دانش‌آموزان باید هزینه زیادی را بابت اینترنت پرداخت کنند؛ حال باید پرسید آیا این اقدام مدارس در نظر مسئولان آموزش و پرورش تخلف به حساب می‌آید یا خیر؟
یک محصل پایه دوازدهم علوم انسانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار می‌کند: با وجود ارتقای برنامه شاد، هنوز هم رابط کاربری بسیار ضعیفی در مقایسه با واتساپ و تلگرام دارد.
این محصل قزوینی خاطرنشان می‌کند: تلفن همراه چند نفر از معلمان ما آیفون است و نمی‌توانند برنامه شاد را نصب کنند به همین علت تمام دانش آموزان را ملزم به استفاده از فضای واتساپ کرده‌اند، آیا این خلاف مقررات آموزشی نیست؟
اکنون دو راهکار اصلی برای رفع استرس دانش‌آموزان و آموزش هر چه بهتر در بستر مجازی وجود دارد؛ نخست در سطح کلان مشکلات برنامه شاد احصا و به شکل کامل برطرف شود و دوم ایجاد فضای موازی در پیام رسان‌های خارجی کنار برنامه شاد به نوعی از سوی بانیان آموزش و پرورش تخلف و مخالف با عدالت آموزشی به حساب آید.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1941990 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.