خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958556 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آمادگی راهدارخانه‌های ماه‌نشان برای طرح زمستانی امسال

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:32
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ماه‌نشان، از آمادگی راهدارخانه‌های این شهرستان برای طرح زمستانی خبر داد.
راهداري،اداره،شهرستان،زمستاني،سنگين،حمل،راهدارخانه،نقل

خلاصه خبر

دویرانی با بیان اینکه شهرستان ماه‌نشان حدود ۹۰۰ کیلومتر راه مواصلاتی دارد که بیشتر این محورها کوهستانی و برف‌گیر هستند، عنوان کرد: برای تقویت ماشین‌آلات راهداری و تسریع در خدمت‌رسانی به مردم منطقه، بر حسب نیاز در طرح زمستانی تعدادی دستگاه ماشین‌آلات سنگین و نیمه‌سنگین نیز اجاره خواهد شد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاه‌ای ماه‌نشان، با اشاره به شیوع بیماری کرونا، ادامه داد: با توجه به اینکه در هر راهدارخانه نیروهای راهداری باید همیشه در حال آماده‌باش کامل بوده و در محل راهدارخانه حضور داشته باشند.
وی ادامه داد: از آنجایی‌ که تجمع، یکی از علل شیوع کرونا است، اگر یکی از رانندگان ماشین‌آلات برف‌روبی دچار این بیماری شوند، پیدا کردن یک راننده ماهر و آشنا به راهداری زمستانی برای جایگزین، راهدارخانه را با مشکل روبه‌رو خواهد کرد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958556 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.