خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1956661 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

روند ساخت پروژه نیروگاه زباله سوز ساری بی وقفه ادامه دارد

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:31
معاون حمل‌ و نقل و امور زیربنایی شهرداری ساری اظهارکرد: روند ساخت پروژه نیروگاه زباله سوز ساری بی وقفه ادامه دارد.
ساري،پروژه،شهرداري،نيروگاه،كريمي،پل،زيربنايي،عمليات،معاون،امور

خلاصه خبر

ایسنا/مازندران معاون حمل‌ و نقل و امور زیربنایی شهرداری ساری اظهارکرد: روند ساخت پروژه نیروگاه زباله سوز ساری بی وقفه ادامه دارد.
لطف‌الله کریمی به پروژه نیروگاه زباله‌سوز ساری اشاره کرد و گفت: شهرداری ساری با جدیت برای ساخت این نیروگاه پای کار است و عملیات اجرایی آن در حال انجام است.
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری ساری به پروژه پل تا پل اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی و بسترسازی در مسیر تملک شده در حال انجام است و بزودی جدول بندی این پروژه اجرا می شود.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1956661 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.