خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1943416 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

توزیع دو هزار بسته معیشتی به نیازمندان در هفته بسیج

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:24
تربت جام ـ فرمانده سپاه تربت‌جام گفت: در هفته بسیج، ۵۰ هزار ماسک و ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع و ۱۶۰ سری جهیزیه به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به زوج‌های جوان اهدا می شود.
بسيج،اجراي،هفته،طرح،بسيجيان،سلامت،حضور،ادامه،ابوطالب،سنگر

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار ابوطالب جوان امروز در نشست خبری هفته بسیج با تأکید بر حمایت‌های مادی، معنوی، عاطفی، اقتصادی و بهداشتی از بیماران کرونایی، طرح «مسجد سنگر سلامت» را راهبردی‌ترین برنامه هفته بسیج در شهرستان دانست.
فرمانده ناحیه سپاه تربت‌جام با بیان اینکه کار اثرگذار بدون حضور عملی بسیج غیرممکن است و باید همه با این تفکر ناب به مردم خدمت کنیم، افزود: شجره طیبه بسیج از ابتدای انقلاب در همه میدان‌هایی که انقلاب به آن نیاز داشته، مخلصانه و مجاهدانه پای‌کار بوده و با اعتقاد راسخ در همه عرصه‌ها جان ‌فشانی کرده است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1943416 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.