خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1936785 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

هراس دشمن از تفکر بسیجی/ بسیج مایه مباهات نظام است

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:24
شاهرود- ارشد نظامی آجا در استان سمنان بسیج را مایه مباهات و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: به دلیل نقش بسیج در موفقیت‌های نظام، دشمن از تفکر حاکم در این نهاد مردمی هراس دارد.
بسيج،بابيان،نقش،غفاري،آباداني،بسيجي،عمران،دشمنان،سازندگي،دشمن

خلاصه خبر

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۵۸ تکاور ذوالفقار نزاجا بابیان اینکه پنجم آذر یادآور تشکیل مردمی‌ترین نهاد در انقلاب است، ابراز داشت: بسیج طی این چهار دهه توانست با بهره‌گیری از نیروهای متعهد خود درصحنه‌های مختلف از هشت سال دفاع مقدس تا عرصه عمران و سازندگی ایران اسلامی و مقابله با هجمه‌های شوم دشمنان نقش بسیار مهم و اساسی ایفا کند.
غفاری بابیان اینکه امروز بسیج مایه مباهات و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی است، در ادامه تصریح کرد: بسیج نه در دفاع سلحشورانه از کشور بلکه در میدان‌های فرهنگی، اقتصادی و سازندگی برای آبادانی این آب‌وخاک در جهاد است و می‌کوشد تا گرفتاری و مشکلات مردم را رفع کند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1936785 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.