خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1936903 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

چراغ سبز اروپا به واشنگتن در چینش پازل‌های استراتژیک علیه ایران

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:18
کارشناس مسائل اروپا گفت: سه کشور اروپایی به دولت بایدن چراغ سبز نشان دادند که در چینش پازل‌های استراتژیک علیه ایران کاملا با واشنگتن همراه هستند.
اروپا،آمريكا،ايران،بايدن،اروپايي،فشار،دوران،آژانس،بيانيه،اتح ...

خلاصه خبر

این کارشناس مسائل اروپا تاکید کرد: مخاطب اصلی بیانیه اخیر تروئیکای اروپایی، ایران نبود بلکه آمریکا بود، یعنی سه کشور اروپایی با این اقدام به دولت بایدن چراغ سبز نشان دادند که اروپا در چینش پازل‌های استراتژیک و تاکتیکی کاخ سفید علیه ایران کاملا با واشنگتن همراه خواهند بود.
غفاری ادامه داد: بیانیه اروپایی‌ها خطاب به آژانس نوشته شده بود که بسیار دارای اهمیت است؛ در خرداد ماه امسال مشاهده کردیم که سه کشور اروپایی با ارائه پیش نویس یک قطعنامه ضد ایرانی در شورای حکام آژانس باعث شدند که برای اولین‌ بار در ۸ سال اخیر، علیه ما قطعنامه‌ای تصویب شود، نکته‌ای که وجود دارد این است که اروپا این بار هم آژانس را خطاب قرار داد و این یعنی اتحادیه اروپا سعی می‌کند از ظرفیت آژانس برای اعمال فشار بر ایران استفاده کند، البته این بازی در دوران ترامپ هم انجام شده و مسبوق به سابقه بوده است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1936903 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.