خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1942139 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بسیجی‌هایی که فضای مجازی را خیریه کردند +فیلم و عکس

فارس | فرهنگی و هنری | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:14
بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج مسجد صاحب‌الامر شهرستان سمنان، در فضای مجازی حضور فعال و گسترده‌ای دارند. آن‌ها ۲۹ کانال و صفحه در شبکه‌های مختلف اجتماعی مدیریت می‌کنند و از این بستر خدمات اجتماعی و خیرخواهانه خود را پیش می‌برند.
مجازي،فضاي،پايگاه،بسيج،رويكرد،نيازمندان،بسيجيان،مظاهري،توزيع ...

خلاصه خبر

بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج مسجد صاحب‌الامر شهرستان سمنان، در فضای مجازی حضور فعال و گسترده‌ای دارند.
خبرگزاری فارس ـ سلیمانی‌ها؛ ویژه‌نامه هفته بزرگداشت بسیج: فضای مجازی این روزها بخش عمده‌ای از زندگی مردم را در برگرفته است؛ عرصه‌ای که انواع و اقسام محتواها در آن روزانه منتشر می‌شود.
سازمان بسیج، ورودی خوبی در این عرصه‌ها داشته است و پایگاه‌های بسیج مساجد و محلات چند سالی است برای خود در این فضا مشغول به کار هستند.
از جمله آن‌ها پایگاه مقاومت بسیج مسجد صاحب‌الامر شهرستان سمنان است که عنوان پایگاه بسیج نمونه کشوری را در سال گذشته به خود اختصاص داده است.
ابتدا یک نشریه کاغذی تولید می‌کردند، ۳ هزار نسخه از آن چاپ می‌کردند و در سطح شهر توزیع می‌شد و بعد از سه سال این نشریه با توجه به تغییر رویکرد فضای جامعه به صورت نوین‌تر و مالتی‌مدیا در قالب یک CD تهیه و توزیع می‌شد.
این پایگاه بسیج در ۱۴ عرصه تولیدات خود را قالب رسانه‌ای و مجازی ارائه می‌کند که به طور مثال یکی از آن‌ها رویکرد تربیتی است.
تاکنون در این قالب ۱۵ مرحله کمک‌رسانی به نیازمندان و محرومان داشتیم که در مجموع ۲۴۵ میلیون تومان پول از مردم جمع‌آوری کردیم و ۳۱۲۵ سبد کالا برای خانواده‌ها با مجموع جمعیتی ۴۵۰۰ نفر در شهرستان سمنان توزیع کردیم.
مظاهری با اشاره به دیگر رویکردهای فعالیتی این پایگاه بسیج در فضای مجازی باتوجه به تعطیلی این روزهای مساجد می‌گوید: «این روزها که مساجد تعطیل است، خلا تربیت معنوی محسوس است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1942139 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.