خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958502 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اسناد لاکربی همچنان محرمانه باقی می‌مانند

ایسنا | بین‌الملل | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:13
ارشدترین قضات اسکاتلند، حکمی که به امضای وزیر خارجه بریتانیا رسیده است، تایید کردند تا اسناد اطلاعاتی که گمان می‌رود به یک گروه فلسطینی دلالت داشته باشند که در بمبگذاری لاکربی دست داشتند، همچنان محرمانه باقی بمانند.
اسناد،بريتانيا،كارلووي،راب،دومينيك،خارجه،وزير،استيناف،اسكاتل ...

خلاصه خبر

گمان می‌رود این اولین پرونده کیفری در تاریخ حقوقی اسکاتلند باشد که بعد از مرگ فرد محکوم همچنان پیگیری می‌شود.
دومینیک راب در ماه اوت برگه‌ای را به امضا رساند تا این اسناد همچنان محرمانه باقی بمانند.
لرد کارلووی، ارشدترین قاضی اسکاتلند جمعه با صدور حکمی اعلام کرد، دستوری که دومینیک راب در ماه اوت به امضا رساند تایید می‌شود.
به گفته کارلووی، این اسناد در اعتماد کامل به دست دولت لندن رسیده و افشای آنها تمایل کشوری را که این اسناد را تهیه کرده است، برای اطمینان اطلاعاتی و همکاری با بریتانیا کاهش می‌دهد.
قاضی کارلووی با طرفداری از دولت لندن استدلال کرد که بیشتر نکات این اسناد محرمانه در دادگاه ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۱ در هلند برای تیم دفاعی المقرحی روشن شد که شامل نقش مروان خریصات هم می‌شد، با این حال اسناد اردنی‌ها در اختیار وکلای المقرحی قرار نگرفت.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958502 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.