خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1950937 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۳۰۰۰ فرصت شغلی مددجویی در کرمانشاه ایجاد شده است

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:13
کرمانشاه- مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه سه هزار فرصت شغلی در استان برای مددجویان و نیازمندان واجد شرایط ایجاد شده است.
استان،مددجويان،عامل،مددجو،رايگان

خلاصه خبر

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: همچنین در این مدت هزار و ۳۰۰ مددجو در استان از طریق کاریابی و تعامل با کارفرمایان جذب مراکز صنعتی، تجاری، شرکت‌ها و کارخانجات شده‌اند.
وی ضمن قدردانی از همکاری بانک‌های عامل با این نهاد، ابراز امیدواری کرد: بانک‌های عامل با توجه به زمان اندک تا پایان سال؛ بستر لازم را به منظور پرداخت تسهیلات اشتغال از محل بند ب تبصره ۱۶ به مددجویان تحت حمایت تسهیل کنند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1950937 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.