خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958985 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پربازدیدترین اخبار سیاسی دوم آذر ایسنا

ایسنا | سیاسی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:12
واکنش قالیباف به محدودیت‌های کرونایی، مشکلات مردم و طرح معیشتی دولت/ نشست خبری سخنگوی وزارت خارجه/ انتصاب سردار حسن زاده به عنوان فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ/ گزارش نوامبر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره اجرای برجام/ تهیه طرح ممنوعیت خروج مسئولان نظام از کشور تا سپری شدن مراحل قانونی و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.
آمريكا،طرح،ايران،مجلس،كشور،كرونا،نظام،گزارش،سپاه،فرمانده،اخب ...

خلاصه خبر

واکنش قالیباف به محدودیت‌های کرونایی، مشکلات مردم و طرح معیشتی دولت/ نشست خبری سخنگوی وزارت خارجه/ انتصاب سردار حسن زاده به عنوان فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ/ گزارش نوامبر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره اجرای برجام/ تهیه طرح ممنوعیت خروج مسئولان نظام از کشور تا سپری شدن مراحل قانونی و...
به گزارش ایسنا،‌ واکنش رییس مجلس شورای اسلامی به محدودیت‌های کرونایی، مشکلات مردم و طرح معیشتی دولت در صدر اخبار پرمخاطب بود.
ادامه فعالیت کاری شوراهای حل اختلاف بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا
دومین خبر پربازدید،‌ اظهارات سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در پاسخ به سوالات خبرنگاران در نشست خبری امروزش بود.
وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری در ارتباط با بیانیه اخیر وزارت خارجه آلمان در ارتباط با سفر به ایران و هشدار این کشور به اتباع ایرانی مقیم آلمان در مورد سفر به کشورمان اظهار کرد: لازم نیست کشوری در اروپا نگران اتباع ما باشد آنها باید به مسئولیت‌های خود عمل کنند.
سردار حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ شد
انتصاب سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن حسن زاده با حکم سرلشکر سلامی به عنوان فرمانده جدید سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ هم از اخبار مورد توجه مخاطبان بود.
آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از فرماندهان و مسئولین لشکری، کشوری و استان تهران برگزار شد.
اگر در رسیدن به اهداف انقلاب کوتاهی‌ شده باید نواقص را رفع کنیم
این خبر نیز مورد توجه مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود.
همچنین سید رضا صدرالحسینی،‌ کارشناس مسائل غرب آسیا در ارتباط با موضوع خروج نیروهای نظامی آمریکا از عراق اظهار کرد: حملات راکتی اخیری که به منطقه سبز بغداد در نزدیکی سفارت آمریکا در عراق صورت گرفته، اقداماتی است که توسط نیروهای نیابتی آمریکا انجام شده تا از این طریق بهانه برای استمرار حضور نیروهای نظامی آمریکا در عراق ایجاد کنند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958985 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.