خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1939617 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

عذرخواهی شهردار بندرعباس توجیه است/اعضای شورای شهر پاسخگو باشند

ایسنا | سیاسی، استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:12
عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با بیان اینکه طبق بررسی های صورت گرفته بانوی بندرعباسی چندین بار برای تأمین مسکن به نهادهای حمایتی، شهرداری و راه و شهرسازی مراجعه کرده اند، افزود: عذرخواهی شهردار بندرعباس تنها توجیه بود و شورای شهر و شهردار بندرعباس باید پاسخگو این اتفاق باشند.
بندرعباس،مسكن،شهرداري،اشاره،شهر،بندرعباسي،بانوي،آرامي،تأمين، ...

خلاصه خبر

ایسنا/هرمزگان عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با بیان اینکه طبق بررسی های صورت گرفته بانوی بندرعباسی چندین بار برای تأمین مسکن به نهادهای حمایتی، شهرداری و راه و شهرسازی مراجعه کرده اند، افزود: عذرخواهی شهردار بندرعباس تنها توجیه بود و شورای شهر و شهردار بندرعباس باید پاسخگو این اتفاق باشند.
آرامی با بیان اینکه علی رغم اینکه بندرعباسی شهر اقتصادی است اما مردم نیازمند به مسکن همچون این بانو وجود دارد، اضافه کرد: اکنون ۳۸ هزار واحد به نام مسکن مهر در بندرعباس وجود دارد که شرایط مناسبی ندارد و در حال پیگری برای بهبود این وضعیت هستیم.
عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با بیان اینکه عملکرد درستی در سازمان شهرداری ها نه تنها در بندرعباس بلکه در سراسر کشور وجود ندارد، اظهار کرد: سازمان شهرداری ها در بخش آموزش و نظارت کوتاهی شده است.
وی با اشاره به اینکه در شهرداری بندرعباس ۵۰۰ نیرو بدون ضوابط قانونی وارد مجموعه شهرداری شده اند، افزود: سازمان شهرداری ها باید با اینچنین عملکردها برخورد کند و باید فرآیند های مبهم شهرداری بندرعباس نیز روشن شود.
به گزارش ایسنا، طبق گفته دادستان شهرستان بندرعباس تاکنون ۸ نفر از افراد برخورد کننده در این فیلم تحریب منزل بانوی بندرعباس با دستور قضایی در بازداشت و تحت قرار تأمین کیفری به سر می برند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1939617 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.