خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1938239 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

چطور برای مربیان خارجی بودجه هست، برای ازدواج جوانان نه؟

فارس | سیاسی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:12
جمعی از دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان نوشتند: چطور برای پرداخت دستمزد مربیان خارجی بودجه هست اما وقتی نوبت به حل مشکلات جوانان، به خصوص ازدواج آنان می‌رسد، حرف از کمبود بودجه به میان می‌آید؟
جوانان،ازدواج،قانون،ورزش،تصويب،وزارت،اسلامي،مشكلات،اجراي،وزي ...

خلاصه خبر

به گزارش حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جمعی از دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران طی نامه‌ای به سلطانی فر؛ وزیر ورزش و جوانان
جناب آقای سلطانی فر؛ وزیر محترم ورزش و جوانان
با سلام؛
جناب آقای سلطانی فر
قانون تسهیل ازدواج جوانان؛ قانونی با 13 ماده و 4 تبصره در جلسه علنی روز یکشنبه مورخ بیست و هفت آذرماه سال 1384 به تصویب مجلس شورای اسلامی و در تاریخ هفتم دی ماه همان سال به تایید شورای نگهبان رسید.
اما اکنون ارتباط بین این قانون و وزارت ورزش و جوانان کاملا مشهود بوده و لزوم پیگیری آن، توسط شما به عنوان وزیر جوانان احساس می‌شود.
البته آن طورکه عیان است، وزارت ورزش و جوانان امروز بیشتر به وزارت ورزش بدل شده و عملا در موضوع جوانان برنامه ویژه و راهگشایی در دست اقدام ندارد.
شگفتا که افتتاح مراکز مشاوره، سامانه مشاوره آنلاین و حواله دادن ازدواج جوانان به مجمع ملی خیرین را نشانه تسهیل گری برای ازدواج جوانان و در سطح اقدامی درخور وزارت جوانان می‌دانید.
والسلام علی من اتبع الهدی
الزهرا (سلام الله علیها)
فرهنگیان تهران
مطهری واحد خواهران
آزاد اسلامی واحد تهران شمال
علوم و فنون قرآن تهران

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1938239 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.