خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1944823 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فشار‌های پارلمان عراق برای اعلام نتیجه تحقیقات در خصوص ترور سردار سلیمانی

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:06
یکی از اعضای پارلمان عراق از فشار‌ها به دولت برای اعلام نتیجه ترور سردار سلیمانی خبر داد.
پارلمان،عراق،ترور،دولت،سليماني،سردار،نتايج،كميته،تحقيقات،نما ...

خلاصه خبر

پیشتر نیز یکی از نمایندگان پارلمان عراق در سخنانی از پیگیری پرونده تحقیقات مربوط به ترور سردار سلیمانی فرمانده سابق نیروی قدس سپاه و نیز «ابومهدی المهندس» معاون رئیس سازمان «الحشد الشعبی» عراق خبر داده بود.
گفتنی است سردار سپهبد سلیمانی فرمانده سابق سپاه قدس و ابومهدی المهندس، معاون سازمان الحشد الشعبی عراق به همراه ۸ نفر دیگر بامداد جمعه ۱۳ دی ۹۸ در مسیر فرودگاه بغداد در اقدام تروریستی کاخ سفید و به دستور «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا و با شلیک از پهپاد‌های ارتش این کشور، به شهادت رسیدند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1944823 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.