خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 16 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1964190 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

چرا اکران آنلاین به یک باره کمرنگ شد؟

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:06
ردایی تهیه کننده سینما، به علت‌های کمرنگ شدن یک باره نمایش آنلاین فیلم‌های سینمایی اشاره کرد.
آنلاين،اكران،فيلم،سينما،قاچاق،نمايش،روز،ردايي،مالاريا،كمرنگ،مجري

خلاصه خبر

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان پاسخ داده شد؛
وی افزود: پس وقتی صاحب فیلم دید در ابتدا با یک حمایت خوب و قابل قبول جلو آمدند، اما فقط بعد از دو روز فیلم قاچاق شد و برای فیلم‌های بعدی این زمان کوتاهتر هم شد و از سویی تمام قول‌هایی که داده بودند را عملی نکردند، دیگر فیلمش را در اکران آنلاین نگذاشت؛ چون فیلم سوزی کامل به وجود می‌آید و نه برگشت سرمایه و نه بهتر دیده شدنی وجود دارد.
تهیه کننده «مالاریا» اضافه کرد: از طرفی شرکت‌های مجری نتوانستند ساختاری که تعریف کرده بودند را به درستی اعمال کنند و اطمینان بخشی به تهیه کننده‌ها بدهند تا فیلمشان را در اکران آنلاین بگذارند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1964190 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.