خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958751 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کمبود ۸۰ درصدی نهاده‌های دامی یارانه‌ای برای دام‌های سبک

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 15:02
تربت جام - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تربت جام گفت: ۸۰ درصد دامهای سبک شهرستان، فاقد طرح بیمه و هویت گذاری بوده و عملاً امکان تامین نهاده یارانه‌ای مقدور نیست.
بيمه،شهرستان،هويت،دامي،نهاده،دام،كشاورزي

خلاصه خبر

وی از بخشداران و دهیاران خواست تا نسبت به بیمه دام، دامداران و بهره برداران را به تشکلهای دامی و کارگزاران صندوق بیمه شهرستان راهنمایی کنند و در ادامه گفت: بر اساس ماده ۱۰ و ۱۸ قانون نظام جامع دامپروری کشور و ابلاغیه وزیر جهاد کشاورزی پلاک کوبی، هویت بخشی و بیمه کلیه دامها الزامی بوده و توزیع ‌نهاده‌های دامی یارانه دار صرفا به دام های سنگین و سبک پلاک گذاری و هویت گذاری شده تخصیص می یابد.
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958751 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.