خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958815 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

قانونگذاران فرانسوی خواستار برخورد با کسانی شدند که خود را با جامعه وفق نمی‌دهند

ایسنا | بین‌الملل | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 14:55
قانونگذاران فرانسوی خواستار آن شدند که در این کشور تدابیر سفت و سخت‌تری برای مجازات کسانی که از وفق دادن خود با جامعه این کشور خودداری می‌کنند وضع شود و تدابیر سختگیرانه‌تر در قبال کسانی که نامشان در فهرست تهدیدات امنیتی بالقوه قرار دارد اعمال شده و زندانها که اخیرا تبدیل به مکانهای رادیکال شدن افراد شده‌اند، تحت رصد نزدیکتر قرار بگیرند.
قرار،فرانسوي،كشور،فهرست،فرانسه،نامشان،ژان،تروريستي،امنيتي،هد ...

خلاصه خبر

ژان لین لاکاپل، یک نماینده فرانسوی پارلمان اروپا به اسپوتنیک گفت، مقامهای فرانسوی باید تبعاتی را برای کسانی که از وفق دادن خود خودداری کرده یا از احترام به فرهنگ فرانسوی سرباز می‌زنند، از جمله افرادی که نامشان در فهرست تهدیدات امنیتی بالقوه موسوم به فهرست Fiche S قرار دارد، وضع کنند.
همچنین ژان لوک ملانشون، رهبر یک حزب سیاسی چپ افراطی فرانسه نیز در توئیتر نوشت: هدف تروریسم اسلامگرا چیست؟
گارو مهاجرت کنترل نشده را یک فاکتور مهم در پشت افزایش حملات تروریستی در کشورش خواند.
او گفت: ما تا کنون زمان زیادی را تلف کرده‌ایم و قرار نیست با بستن یک مسجد و اخراج ده‌ها خارجی که نامشان در ارتباط با تروریسم ثبت شده، آن هم در زمانی که به طور رسمی بیش از ۴۰۰۰ نفر از آنها در فرانسه هستند، به شکل موثر با تهدید تروریستی مبارزه کنیم.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958815 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.