خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1938721 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تئاتر بچه‌های مسجد به جریان تئاتر متعهد جانی دوباره می‌بخشد

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 14:54
کرج - مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری انقلاب اسلامی گفت: تئاتر بچه‌های مسجد جریانی پویاست که اگر درست و در مسیر خود شکل گیرد می‌تواند تئاتر متعهد را جانی دوباره بخشد.
البرز،تئاتر،مسجد،هنري،حوزه،مساجد،متعهد،اهميت،پرورش،استان

خلاصه خبر

به گزارش مهر، کوروش زارعی ظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از حوزه هنری البرز با اشاره به اهمیت تئاتر بچه‌های مسجد اظهار کرد: تئاتر بچه‌های مسجد جریانی پویاست که اگر درست و در مسیر خود شکل گیرد می‌تواند تئاتر متعهد را جانی دوباره بخشد.
وی بیان کرد: تئاتر بچه‌های مسجد نباید رها شود ضمناً برای ما فقط آموزش و تربیت تئاتری ملاک نیست ما می‌خواهیم اعضای تئاتر بچه‌های مسجد که یک جریان مردمی است پرورش انقلابی و اسلامی داشته باشند و جنبه پرورش هنرمند متعهد از منظر انقلابی آن برای ما بیشتر اهمیت دارد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1938721 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.