خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1942139 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

چشم طمع دشمن با طنین‌انداز شدن نوای تفکر بسیجی کور می‌شود

فارس | سیاسی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 14:54
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: اگر در کشور، نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شود، چشم طمع دشمنان و بدخواهان مردم و نظام اسلامی کور خواهد شد.
بسيج،بسيجي،اسلامي،امام،بسيجيان،تفكر،جمعه،اساس،انقلاب،ميشود،ر ...

خلاصه خبر

وی افزود: از بسیجیان غیور انتظار میرود بر اساس منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی(مدظله العالی)، در عرصه جنگ نرم و با رویکرد فرهنگی – اجتماعی، به مرکزیت مساجد، در همه محله ها حضور مؤثر داشته باشند و یک قدم جلوتر از دشمن حرکت کنند و در عین گستردگی تشکیلاتی، چابکی خود را حفظ کنند.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد با عمل به رهنمودهای امام راحل و امام حاضر که به روشنی اقتضائات تفکر بسیجی را در رهنمودهای خود تبیین کرده اند، بسیج در همه صحنه ها حضور داشته باشد و علاوه بر تقویت ارتباط و تعمیق پیوند خود با مساجد، به جبهه آرایی بر اساس تفکرات انقلابی بپردازد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1942139 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.