خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1948425 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

زندیان: پشت مردم از تورم و گرانی و کاهش ارزش پول ملی خم شده است

فارس | سیاسی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 14:54
نماینده مردم بیجار در مجلس گفت: پشت مردم از سنگینی بار تورم، گرانی، کاهش ارزش پول ملی، بیکاری، آشفتگی بازار بورس و آثار ناشی از افزایش حجم نقدینگی خم شده است.
بيجار،شهرستان،اسلامي،مجلس،شوراي،نماينده،زنديان،كردستان،مهاجر ...

خلاصه خبر

زندیان، افزود: در وصف مردم ولایت‌مدار شهرستان بیجار صرفا بسنده می‌کنم به بذل محبت رهبر معظم انقلاب اسلامی که در سفر خود به این شهرستان فرمودند «مردم متدین و انقلابی بیجار علاوه بر افتخارات تاریخی خود در دوران معاصر و در حوادث گوناگون انقلاب در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس از مرزهای کشور جوهر درخشان خود را نشان دادند که یقینا از یاد نمی‌رود».
زندیان، عنوان کرد: شهرستان بیجار از نظر اقتصادی و اجتماعی دارای ویژگی‌های ممتازی از قبیل رتبه اول اراضی کشاورزی، معادن غنی سنگ آهن و ساختمانی، صنایع دستی، فرش آهنی گروس، همجواری با استان‌های زنجان، همدان و آذربایجان غربی و برخورداری از نیروی جوان متعهد و تحصیل کرده است.
نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با وجود تاکید مقام معظم رهبری کماکان وضعیت تاسف‌بار مهاجرت از شهرستان بیجار وجود دارد، گفت: باید پرسید چرا مسئولان و مدیران استان و شهرستانی به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص وضعیت مهاجرت از شهرستان بیجار توجه نکرده‌اند و در ایجاد اشتغال و توسعه زیرساخت‌ها تلاش جدی به عمل نیامده است.
زندیان در تذکر به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: هنوز بیمارستان شهرستان بیجار از داشتن آمبولانس مخصوص انتقال بیماران محروم است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1948425 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.