خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1948752 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ورود سامانه بارشی تازه از 5 آذر/کاهش دما تا 9 درجه در برخی شهرها تا پایان هفته

فارس | اقتصادی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 14:53
معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از روز چهارشنبه پنجم آذر سامانه بارشی دیگری از اواخر وقت وارد شمال غرب و غرب کشور می‌شود و موجب بارش پراکنده برف و باران در این مناطق خواهد شد.
كشور،بارش،مناطق،وزش،باد،درجه،روز،باران،شرق،برف،شمال

خلاصه خبر

وی افزود: روز آینده در ارتفاعات استان‌های اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان بارش پراکنده برف و باران پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: از روز چهارشنبه پنجم آذر سامانه بارشی دیگری از اواخر وقت وارد شمال غرب و غرب کشور می‌شود و موجب بارش پراکنده برف و باران در این مناطق خواهد شد، روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری این سامانه فعال‌تر می‌شود و گستره فعالیت آن نیمه غربی کشور و بخش هایی از شمال شرق را در بر خواهد گرفت و پیامد ورود این سامانه بارش برف و باران و وزش باد و در مناطق جنوبی بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ خواهد بود.
اصغری گفت: از دوشنبه تا چهارشنبه در بخش‌هایی از شرق و جنوب کشور کاهش نسبی دما بین ۶ تا ۹ درجه پیش‌بینی می‌شود؛ طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری افزایش دما در سواحل خزر و اردبیل بین ۵ تا ۷ درجه خواهد بود و از پنج شنبه تا جمعه در شمال غرب و سواحل شمالی کشور کاهش نسبی دما بین ۶ تا ۸ درجه خواهیم داشت.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1948752 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.