خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1945649 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۵۰بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان در صف ورود به بخش مراقبتهای ویژه

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 14:42
اصفهان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ۵۰ بیمار در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نوبت ورود به بخش مراقبتهای ویژه قرار دارند.
اصفهان،كرونا،علوم،پزشكي،دانشگاه،بيماران،وضعيت،استان،كاهش،طرح

خلاصه خبر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ادامه با اشاره به کاهش ملایم تعداد بیماران بستری در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: کاهش ملایمی را داریم که این امر حاکی از توجه بیشتر عموم مردم به رعایت پروتکل‌ها است.
چنگیز گفت: ۵۰ بیمار در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در صف ورود به بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اضافه کرد: از اواخر بهمن به دلیل فرسودگی نیروهای کادر درمان، بار دیگر در بیمارستان‌های پذیرنده کرونا بازنگری خواهیم داشت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص توزیع داروهای طب سنتی برای بهبود بیماران کرونا در اصفهان اظهار داشت: همه این چهار دارو در داروخانه‌های اصفهان توزیع شده و در اختیار مردم قرار دارد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1945649 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.