خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1942385 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رفع مشکلات اجتماعی نیازمند اصلاح فرهنگ/حوزویان طرح ارائه دهند

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 14:42
بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مشکلات اقتصادی و اجتماعی فقط از راه تخصص علم اقتصاد و اجتماعی حل نمی‌شود بلکه باید فرهنگ جوامع اصلاح شود.
اسلام،طلاب،عبادي،آيت،الله،فرهنگ،اشاره،جامعه،كرونا،استعمارگرا ...

خلاصه خبر

فرهنگ جامعه اصلاح شود
وی بیان کرد: دانشجویان و طلبه در کنار وظایف ذاتی شان باید طرحی موثر و هماهنگ برای اصلاح فرهنگ و هدایت اندیشه بشریت به سمت دعوت انبیاء الهی راهکار ارائه دهند.
وی با بیان اینکه تنها مکتب اسلام حرفی برای گفتن دارد، اظهار کرد: استعمارگران برای تبلیغات و اسلام ستیزی، خیمه شب بازی راه انداخته و مسلمانان را به جان هم می‌اندازند.
آیت الله عبادی با بیان اینکه تنها اسلام جوابگوی مردمی است که صدای عدالت سر می‌دهند، افزود: استعمارگران با اسلام ستیزی تلاش می‌کنند تا افکار عمومی را از اسلام منصرف کنند.
نفوذ بیگانه برای بی آبرو کردن اسلام
آمادگی طلاب برای مبارزه با کرونا
حجت الاسلام سید محمد حسینی ادامه داد: ضدعفونی کردن معابر و مرکز توانبخشی برای مقابله با ویروس کرونا، شناسایی طلاب و افراد نیازمند، توزیع ماسک و اقلام بهداشتی، توزیع بسته‌های غذایی در بین نیازمندان و واریز وجه نقد به حساب طلاب و افراد نیازمند از دیگر اقدامات انجام شده است.
وی اهدای خون و اعزام طلاب جهادی به بیمارستان برای کمک به کادر درمان و بیماران کرونایی را از دیگر اقدامات انجام شده دانست و گفت: طلاب جهادی استان بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب برای مقابله با کرونا و خدمت رسانی به نیازمندان آمادگی کامل دارند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1942385 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.