خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1949461 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

زنجان از جمع سه استان اول شاخص محیط کسب و کار خارج شد

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 14:31
رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان گفت: در تابستان امسال استان‌های سمنان، آذربایجان‌غربی و مرکزی بهترین وضعیت محیط کسب و کار را نسبت به سایر استان‌ها دارد.
كسب،محيط،ارزيابي،تابستان،وضعيت،پايش،شاخص

خلاصه خبر

این ارزیابی بیانگر آن است که از دید فعالان اقتصادی مشارکت‌کننده در پایش فوق، در برخی استان‌ها وضعیت مؤلفه‌های موثر بر محیط کسب و کار ایران در تابستان امسال تا حدودی نامساعدتر شده است.
رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی استان زنجان یادآور شد: بر اساس نتایج حاصل از پایش ملی محیط کسب و کار ایران در تابستان امسال، رقم شاخص محیط کسب و کار استان زنجان، ۵.۶۷ (نمره بدترین ارزیابی ۱۰ است) محاسبه شده که نامساعدتر از وضعیت این شاخص نسبت به ارزیابی فصل گذشته (بهار امسال با میانگین ۵.۲۲) است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1949461 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.