خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1944164 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تکلیف پروژه‌های دانشجویان دانشگاه بوعلی چه ‌می‌شود؟

ایسنا | دانش و فناوری، استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 14:31
تعطیلی و قرنطینه دو هفته ای که همزمان در سراسر کشور انجام می‌شود، فعالیت مراکز آموزش عالی را هم تحت تاثیر قرار داده و باعث شده دانشگاه های شهرهای قرمز تمام فعالیت‌های اداری و آموزشی خود را به صورت غیرحضوری ادامه دهند.
دانشگاه،دانشجويان،خوابگاه،حضور،تكميلي،تحصيلات،بهداشتي،تخليه، ...

خلاصه خبر

پیرو موارد مطرح شده، جمعی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی در نامه ای خطاب به ایسنا اظهار کردند: دانشگاه به علت شرایط کرونایی اجازه حضور ما در خوابگاه و استفاده از امکانات دانشگاهی را نمی‌دهد در حالیکه نیاز ما به بهره مندی از فضای دانشگاه بسیار ضروری‌ است.
در ادامه رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا در رابطه با تخلیه خوابگاه‌های این دانشگاه به خبرنگار ایسنا توضیح داد: هر دانشجویی که استاد راهنما و رئیس دانشکده، تشخیص بدهند لازم است در دانشگاه و خوابگاه حضور داشته باشد، می‌تواند خوابگاه را تخلیه نکند.
محمدی‌فر تصریح کرد: ملاک ما برای اجازه‌ حضور دانشجویان در خوابگاه‌ها تشخیص استاد راهنما و رئیس دانشکده است و هر دانشجویی که استاد راهنما تشخیص دهد حتی در این شرایط سخت هم لازم است در دانشگاه حضور داشته باشد، می‌تواند همچنان در خوابگاه اسکان داشته باشد.
وی یادآوری کرد: اقدام دانشگاه برای تخلیه خوابگاه ها کاملا قانونی بوده و هر تعداد دانشجویی که لازم است در دانشگاه حاضر باشند، همچنان حضور خواهند داشت.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1944164 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.