خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1945573 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اجرای طرح«قرنطینه در محله» در اصفهان

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 14:31
اصفهان – رئیس مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: پس از قرنطینه در خانه، قرنطینه در محله را در دستور کار داریم و سعی داریم از ظرفیت مساجد و حسینیه‌ها برای قرنطینه در محله استفاده کنیم.
اصفهان،طرح،كرونا،حافظان،سلامت،استان،بهداشتي،شناسايي،اضافه،اج ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه برای اجرای پروتکل‌های بهداشتی در قالب طرح «حافظان سلامت» بسیجیان هر منطقه ضمن دریافت آموزش موارد مورد نیاز را در محلات خود در بین اصناف و خانواده‌ها آموزش می‌دهند، ادامه داد: چنانچه اصناف با این افراد همکاری نکنند این واحدها به مرکز بهداشت و مراجع ذی‌ربط معرفی و با آنها برخورد خواهند کرد.
حیدری در خصوص اعمال دو هفته‌ای محدودیت‌ها در اصفهان اظهار داشت: این امر فرصت خوبی برای اجرای طرح «حافظان سلامت» است و باید از آن نهایت بهره‌برداری را داشته باشیم.
وی با بیان اینکه اصنافی که در حال حاضر با وجود اعمال محدودیت‌ها فعالیت دارند اصناف حساسی هستند، ادامه داد: باید توجه داشت که طرح «حافظان سلامت» تا پایان سال ادامه دارد و برای همه شرکت کنندگان در این طرح کارت صادر می‌شود و با کاور مخصوص در منازل حاضر می‌شوند.
۱۰۲۰ پایگاه «حافظان سلامت در اصفهان»
رئیس مرکز بهداشت استان اصفهان با بیان اینکه در کل استان اصفهان یک هزار و ۲۰ پایگاه برای طرح «حافظان سلامت» تشکیل شده است، ادامه داد: چنانچه افرادی تمایل به حضور داشته باشند می‌توانند در این طرح مشارکت کنند.
وی در ارتباط با آمار بازدید از اصناف در مقابله با کرونا گفت: ۷۶ هزار بازدید داشته‌ایم که ۹ هزار مورد به مراجع قضائی ارجاع و ۱۳۰ مورد نیز پلمب شده‌اند.
وی با بیان اینکه در ادارات دولتی ۹۰ درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی را داشتیم، اضافه کرد: در اصناف این نیز این عدد ۸۶ درصد است و این آمار در ارزیابی ۱۸ آبان به دست آمده است.
مرگ ۱۰ مادر باردار

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1945573 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.