خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1939617 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تولد ۹۵ نوزاد دوقلو و سه قلو طی روزهای کرونایی در بابل

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 14:31
بابل- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل از تولید چهار هزار و ۷۷۰ نوزاد در روزهای سخت و کرونایی در شهرستان خبر داد و گفت: از این تعداد ۹۵ مورد دوقلو و سه قلو بودند.
بابل،كرونا،قاسم

خلاصه خبر

محمد قاسم زاده در گفتگو با خبرنگار مهر از تولد چهار هزار و ۷۷۰ نوزاد در سخت‌ترین شرایط کرونایی در بابل خبر داد و افزود: از ابتدای اسفند ۹۸ تا انتهای مهر ۹۹ در شهرستان بابل در مجموع چهار هزار و ۷۷۰ نوزاد متولد شدند که از این تعداد ۵۰.۹ درصد پسر و ۴۹.۱ درصد دختر بوده‌اند ودر این مدت ۹۳ مورد دو قلوی و دو مورد سه قلو بوده‌اند.
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1939617 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.