خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958683 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کلاهبرداری آمریکایی‌ها از ایران به دنبال گره زدن اقتصاد کشور به خارج

فارس | سیاسی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 14:30
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: نزدیک به 8 سال است اقتصاد و پیشرفت کشور به خارجی ها گره زده شده، اما خارجی ها به خصوص آمریکایی ها خیانت کرده و از ایرانیان کلاهبرداری کرده‌اند.
ايران،مجلس،كشور،گروگان،فراموش،پيشرفت،نماينده،شوراي،اسلامي،سا ...

خلاصه خبر

این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کارگزاران بد عمل و بی عمل با عقبه‌های دانشگاهی و تئوریک خود می‌گویند شما مردم دارای حافظه تاریخی کوتاه مدت بوده و همه چیز را فراموش می‌کنید، خیانت‌های دشمن را فراموش می‌کنید.
تیترهای پهلودهنده دشمن در روزنامه‌ها را فراموش می‌کنید، اما کور خواهند دید؛ چراکه ملت ایران دارای حافظه قوی و هوشمند است و الگوی خسارت بار برجام را در فروپاشی اقتصاد ایران فراموش نمی کنند.
وی در تذکری خطاب به وزیرکشور افزود: قانون بهبود فضای کسب و کار و قانون رفع موانع تولید که شما مسئول کار هستید، در کجای کار است؟
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس خطاب به وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: آن پنجره واحدی که شما می‌گفتید کجاست؟

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958683 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.