خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1938239 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

حضور فعال بسیجیان در کمک به سیل زدگان پلدختر فراموش نشدنی است

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 02:24
پلدختر- امام جمعه پلدختر گفت: حضور فعال بسیج در کمک به آسیب دیدگان سیل فروردین ماه سال ۱۳۹۸ در پلدختر بر کسی پوشیده نیست و فراموش نمی‌شود.
بسيج،پلدختر،سيل،تفكر،كشور،استكبارستيزي،صلابت،پيشگام

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محسن موسوی شامگاه شنبه در دیدار با فرمانده و پرسنل سپاه ناحیه پلدختر به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: بسیج با تفکر امام راحل تشکیل شد و امروز در میدان عمل با اقتدار و صلابت به عنوان الگوی مقاومت به دنیا معرفی شده است.
امام جمعه پلدختر بسیج را در میدان استکبارستیزی با صلابت دانست و گفت: تفکر بسیجی که برگرفته از مکتب ناب اسلام است، انسان‌های مخلص ولایی و مبارز را پرورش داده و استکبارستیزی و مقابله با ظلم و ولایت پذیری از نشانه‌های تفکر بسیجی است که در جامعه اسلامی نمود دارد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1938239 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.