خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1938473 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۳۵.۳میلی‌متر باران در لرستان بارید/ثبت بارش ۵۴میلی‌متری در دورود

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 02:24
خرم‌آباد- میانگین بارش‌های سامانه بارشی فعال در جو لرستان به ۳۵.۳ میلی‌متر رسید که بیشترین میزان بارش‌ها با ۵۴.۹ میلی‌متر در دورود ثبت شده است.
ميلي،بارش،باران،ساعت

خلاصه خبر

میزان بارش‌ها در بروجرد ۳۱.۹ میلی متر، در الیگودرز ۱۷.۸ میلی متر، در کوهدشت ۳۲.۱ میلی متر، در پلدختر ۳۲.۶ میلی متر و در دورود ۵۴.۹ میلی متر بوده است.
همچنین در الشتر ۳۲.۹ میلی متر بارش باران، در نورآباد ۵۰.۶ میلی متر، در ازنا ۳۰.۲ میلی متر، در رومشکان ۴۳.۵ میلی متر، در سراب دوره ۳۶.۹ میلی متر بارش باران ثبت شده است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1938473 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.