خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1938473 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

برخورد با متخلفان حوزه بهداشتی استان سمنان تشدید می‌شود

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 02:24
سمنان- معاون دادستان مرکز استان سمنان از تشدید برخورد با کسانی که سلامت مردم را در شرایط محدودیت‌های کرونایی در شهرستان‌های استان به خطر می‌اندازند، خبر داد.
دستورالعمل،قضائي،برخورد،حسام،سمنان،سلامت

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه دستگاه قضائی به کسانی که دستورالعمل و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، هشدار می‌دهد، افزود: برای تحقق این امر دستوراتی به نهادهای نظارتی مربوطه صادر که اقدامات لازم به منظور اجرای صحیح دستورالعمل را انجام دهند.
حسام در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درباره نحوه برخورد با متخلفان بیان کرد: دادستانی علاوه بر مجازات‌های مندرج در دستورالعمل جدید وفق ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات با آن‌ها برخورد قضائی خواهد کرد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1938473 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.