خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1944018 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

میشل عون خواستار تسریع در تحقیقات مربوط به انفجار بیروت شد

مشرق | بین‌الملل | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 00:47
رییس جمهوری لبنان با بیان اینکه کشورش اکنون اسیر یک سیستم فاسد سیاسی، مالی و اداری است، خواستار تسریع در تحقیقات مربوط به انفجار بندر بیروت شد.
انفجار،لبنان،عون،بيروت،كشورش،عربي،استقلال،كشورهاي،آمونيوم،اق ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق به نقل از شبکه خبری المیادین، میشل عون روز شنبه در سخنانی به مناسبت سالگرد استقلال کشورش افزود: لبنان اسیر یک اقتصاد رانتی بوده که تولید را در آن کشته و آن را به گروگان طلبکاران در آورده است.
عون با تاکید بر حفظ حاکمیت و تمامیت ارضی کشورش گفت: لبنان به تمامی حقوق دریایی و منابع طبیعی خود از جمله گاز و نفت با استناد به قوانین بین المللی پایبند است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1944018 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.