خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1959094 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

استفاده نمادین از تمبر سودمند نخواهد بود

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | شنبه، 10 آبان 1399 - 11:49
در حاشیه برگزاری دومین جمعه بازار تمبر و فیلاتلیک، حسین غضنفری درباره برنامه‌های شرکت ملی پست توضیحاتی را ارائه داد.
تمبر،مرسولات،پستي،طراحي،پست،كيفيت،ملي،شركت،غضنفري،قالب،صدور، ...

خلاصه خبر

غضنفری ادامه داد: استفاده نمادین از تمبر چندان سودمند نخواهد بود، چون در آن صورت تمبر از مجموعه اوراق بهادار خارج می‌شود.
معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست خاطرنشان کرد: برای توسعه فرهنگ تمبر، باید دنبال ایده‌هایی باشیم که مردم را قانع کنند به سمت مکاتبات گرایش پیدا کنند و به تبع آن از تمبر استفاده کنند و تا جایی که می‌شود ترافیک مرسولات پاکتی را برای افزایش کاربرد تمبر افزایش دهیم.
وی با اشاره به طبقه بندی وزنی مرسولات پستی، دلیل کاهش مرسولات پاکتی و به تبع آن استفاده از تمبر را ناشی از آن دانست و اضافه کرد: از شرکت ملی پست خواهشمندیم که با ارائه تقویمی از زمانبندی صدور تمبرها، برگزاری نمایشگاه تمبر و اقداماتی از این قبیل، با مجموعه داران و فعالان حوزه تمبر همکاری کنند و زمینه توسعه و ترویج این سند فرهنگی را فراهم نمایند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1959094 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.