خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1870906 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ایران و ترکیه بر استمرار همکاری‌ها تاکید کردند

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:06
در تماس تلفنی روز گذشته معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با قائم مقام وزیر کشور ترکیه، دو طرف بر استمرار همکاری‌‌‌ها و تامین امنیت مرزها تاکید کردند.
اينچه،تاكيد،تركيه،امنيتي،مرزي،كشور

به گزارش، محترم اینچه در این تماس تلفنی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات کنترلی نیرو‌های مرزی جمهوری اسلامی ایران در مقابله با فعالیت گروه‌های تروریستی و عوامل قاچاق انسان، خواستار همکاری بیشتر نیرو‌های مرزی دو کشور در انجام عملیات همزمان علیه گروه‌های تروریستی شد.حسین ذوالفقاری نیز ضمن تاکید بر همکاری‌های دوجانبه در زمینه برقراری امنیت در مرز‌های دو کشور بر انجام همکاری‌ها و هماهنگی مدیران ذی ربط ایران و ترکیه در جهت مبادله اطلاعات و اقدامات عملیاتی تاکید و پیشنهاد کرد در اسرع وقت فرمانده مرزبانی کشورمان با فرمانده ژاندارمری ترکیه در نقطه صفر مرزی ملاقات کند که این پیشنهاد مورد موافقت قائم مقام وزیر کشور ترکیه قرار گرفت.در مذاکره تلفنی ذوالفقاری با محترم اینچه همچنین آخرین اخبار و رویداد‌های مرزی و امنیتی دو کشور مورد بررسی قرار گرفت و در ادامه بر استمرار همکاری‌های دو کشور در چارچوب کارگروه مشترک امنیتی و در اجرای موافقتنامه امنیتی تاکید شد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1870906 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.