خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1865861 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

توان تأمین تجهیزات آموزشی برای نابینایان را نداریم

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 28 مهر 1399 - 02:08
مدیرکل دفتر نظارت، بهسازی و هدایت شغلی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور درباره تأمین و خرید تجهیزات آموزشی برای نابینایان توضیحاتی داد.
آموزش،نابينايان،سازمان،تأمين،فني،خريد

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛
علیرضا طاهر پور مدیرکل دفتر نظارت، بهسازی و هدایت شغلی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای دغدغه آموزش به نابینایان را همیشه داشته است.
او با بیان اینکه در این خصوص همیشه در تأمین منابع مالی دچار مشکل بوده‌ایم و هزینه تملک گرایی نداشتیم، گفت: تجهیزاتی که به وسیله آن به نابینایان آموزش داده می‌شود، دارای هزینه‌های بالایی است و ما توانایی تأمین این تجهیزات را نداریم.
طاهرپور گفت: چندی پیش مبلغ ناچیزی به این بخش تخصیص داده شد، اما نتوانستیم خرید برجسته نگار و ...
را انجام دهیم و همگی صرف هزینه‌های کارگاهی و تکمیل کارگاه‌های موجود شد.
مدیرکل دفتر نظارت، بهسازی و هدایت شغلی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور ادامه داد: برای تأمین منابع مالی خرید تجهیزات آموزش به نابینایان در سال ۹۶ مکاتبه‌ای با سازمان برنامه و بودجه صورت گرفت و در این باره مکاتباتی هم با معاونت علمی ریاست جمهوری انجام شد.
طاهرپور تصریح کرد: ابزار‌های سخت افزاری و نرم افزاری آموزش نابینایان در کشور بومی سازی شده است، اما در حال حاضر توانایی خرید آن را نداریم.
بیشتر بخوانید
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1865861 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.