خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1849122 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اجرای ۲۱ طرح بازآفرینی شهری در لرستان

ایسنا | استان‌ها | دوشنبه، 28 مهر 1399 - 01:24
مدیر هماهنگی راه و شهرسازی لرستان گفت: در اجرای این طرح ۱۹ محله قدیمی خرم‌آباد، بروجرد، دورود، الیگودرز و کوهدشت بازآفرینی می‌شود.
محله،طرح،بازآفريني،لرستان

ایسنا/لرستان مدیر هماهنگی راه و شهرسازی لرستان گفت: در اجرای این طرح ۱۹ محله قدیمی خرم‌آباد، بروجرد، دورود، الیگودرز و کوهدشت بازآفرینی می‌شود.
احسان درویشیان ۲۷ مهرماه اظهار کرد: سهم لرستان از طرح بازآفرینی شهری ۱۹ محله بوده که در حال حاضر ۲۱ طرح به ارزش ۱۸ میلیارد تومان در این حوزه در حال اجرا است.
وی با بیان اینکه قرار است طرح‌های بازآفرینی شهری در ۲۲۷۰۰ محله با بافت تاریخی، سکونت‌گاه‌های غیررسمی و میانی کشور طی ده سال اجرا شود، تصریح کرد: سهم لرستان از این طرح، بازآفرینی ۱۹ محله است در پنج شهر است.
مدیر هماهنگی راه و شهرسازی لرستان خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح شش محله در خرم‌آباد، پنج محله در بروجرد، سه محله در شهرهای دورود و الیگودرز و یک محله نیز در شهر کوهدشت بازآفرینی می‌شود.
درویشیان بیان کرد: طرح بازآفرین شهری شامل آسفالت‌ریزی خیابان‌ها، ساخت پارک، مدرسه، جدول‌کشی و ساخت خانه محله است.
وی ادامه داد: در اجرای طرح بازآفرینی شهری، امسال ۵۰۰ تن قیر برای آسفالت محله‌های زیر پوشش این طرح در خرم‌آباد در اختیار شهرداری قرار گرفته است.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1849122 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.