خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1849122 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

انتخابات انجمن اولیا و مربیان در بیش از ۴۰۰۰ هزار مدرسه لرستان برگزار می‌شود

ایسنا | استان‌ها | دوشنبه، 28 مهر 1399 - 01:24
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره‌کل آموزش‌وپرورش لرستان گفت: انتخابات انجمن اولیا و مربیان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در بیش از چهار هزار مدرسه سراسر استان برگزار می‌شود.
اوليا،مربيان،مدرسه،انتخابات،برگزار،انجمن،هفته

ایسنا/لرستان رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره‌کل آموزش‌وپرورش لرستان گفت: انتخابات انجمن اولیا و مربیان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در بیش از چهار هزار مدرسه سراسر استان برگزار می‌شود.
گله‌داری ۲۷ مهرماه با اشاره به هفته پیوند اولیا و مربیان با شعار «مدرسه کانون تربیتی محله» از ۲۴ تا ۳۰ مهرماه اظهار کرد: این هفته فرصتی است تا خانواده و مدرسه نقش تربیتی و آموزشی خود را برای تربیت و اعتلای دانش آموزان، معرفی و تبیین کنند.
وی با بیان اینکه روز شمار و راهنمای اجرایی هفته بزرگداشت پیوند اولیا و مربیان به مدارس سراسر استان ارسال شده است، عنوان کرد: با توجه به شرایط‌ کرونایی برنامه‌های این هفته با استفاده از فضای مجازی به‌ویژه شبکه شاد برگزار می‌شود.
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره‌کل آموزش‌وپرورش لرستان خاطرنشان کرد: در راستای اطلاع‌رسانی، آگاهی بخشی عمومی اولیا و مربیان، گروه استانی آموزش خانواده در پیام‌رسان راه‌اندازی شده است تا خانواده‌ها بتوانند از این ظرفیت در جهت اجرای نقش تربیتی خود برای آموزش دانش آموزان استفاده کنند.
گله‌داری با اشاره به اینکه انتخابات انجمن اولیا و مربیان در بیش از ۴۰۰۰ مدرسه سراسر استان که بیش از ۱۰ نفر دانش‌آموز دارند برگزار می‌شود، ادامه داد: مدیران مدارس تا ۱۵ آبان فرصت دارند انتخابات مدارس را برگزار و گزارش آن را در سامانه همگام ثبت کنند.
وی عنوان کرد: با توجه به شرایط کرونایی، شورای هر مدرسه می‌تواند در خصوص شیوه برگزاری انتخابات (حضوری یا غیرحضوری) تصمیم‌گیری کند درصورتی‌که شورای مدرسه تصمیم به برگزاری انتخابات به شیوه حضوری را گرفت، توصیه می‌کنیم که انتخابات در فضای باز و با رعایت دستورالعمل‌ها برگزار شود.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1849122 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.