خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848115 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ورود ۲۵ هزار واکسن آنفلوانزا به لرستان

ایسنا | استان‌ها | دوشنبه، 28 مهر 1399 - 00:51
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به ورود ۲۵ هزار واکسن آنفلوانزا به استان گفت: این واکسن‌ها فقط از طریق تزریق مستقیم توسط مراکز درمانی استفاده می‌شود.
لرستان،آنفلوانزا،واكسن،توزيع،تزريق،مربوطه

ایسنا/لرستان معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به ورود ۲۵ هزار واکسن آنفلوانزا به استان گفت: این واکسن‌ها فقط از طریق تزریق مستقیم توسط مراکز درمانی استفاده می‌شود.
محسن اسدبیگی ۲۷ مهرماه با اشاره به وضعیت توزیع واکسن آنفلوانزا در لرستان، اظهار کرد: در حال حاضر واکسن آنفلوانزا صرفاً به تعداد ۲۵ هزار سهمیه استانی وارد لرستان شده است.
وی تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل مربوطه این واکسن‌ها فقط از طریق تزریق مستقیم آن هم توسط مراکز درمانی مشخص و برای گروه‌های هدف، کادر درمان در معرض خطر، مادران باردار، بیماران خاص به صورت رایگان استفاده می‌شود.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان در خصوص نحوه تولید و توزیع متانول، اتانول و اقلام بهداشتی دارویی دیگر به ویژه در شرایط بحرانی کرونا عنوان کرد: با توجه به صدور مجوزهای لازم خوشبختانه در حال حاضر هیچ مشکلی در این زمینه نداریم و ضمن نظارت بر روند تولید و توزیع این محصولات در چهار چوب دستورالعمل‌های مربوطه و با مدیریت مناسب الکل مورد نیاز نیز تأمین و حتی در این باره صادر کننده به سایر استان‌ها نیز هستیم.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848115 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.