خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1858394 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تبلت‌های قاچاق ۵ میلیاردی به مقصد نرسید

ایسنا | استان‌ها | دوشنبه، 28 مهر 1399 - 00:51
فرمانده انتظامی لرستان گفت: ۲۴۰ دستگاه تبلت قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال در خرم‌آباد کشف شد.
قاچاق،دستگاه،پژو،لرستان

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان گفت: ۲۴۰ دستگاه تبلت قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال در خرم‌آباد کشف شد.
سردار حاجی محمد مهدیان نسب ۲۷ مهرماه اظهار کرد: ماموران کلانتری ۱۹ خرم‌آباد در پی اشراف اطلاعاتی در خصوص انتقال کالای قاچاق توسط یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ بلافاصله در محور کمربندی این شهرستان مستقر شدند.
وی تصریح کرد: ماموران حین کنترل خودروهای عبوری سواری پژو ۴۰۵ مورد نظر را شناسایی و در بازرسی از آن ۲۴۰ دستگاه تبلت هوشمند قاچاق کشف و یک نفر را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش تبلت‌های هوشمند را ۵ میلیارد ریال برآورد کردند و متهم به مراجع ذی صلاح معرفی شد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1858394 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.