خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1853193 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مشکل البسه بازیکنان استقلال چگونه رفع شد؟

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 23:47
بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران از این پس می‌توانند با پیراهن‌های جدید در تمرینات حضور یابند.
پيراهن،باشگاه،هوادار،رضايت،آبي

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران طی روز‌ های گذشته به دلیل منعقد نشدن قرارداد میان مدیران این باشگاه با مسئولان برند تهیه پیراهن ها، برای حضور در تمرینات از پیراهن های جدید استفاده نمی کردند.
حال شنیده می شود یکی از هواداران متمول آبی ها برای تهیه پیراهن های جدید با مسئولان وارد مذاکره شده و توانسته رضایت آن ها را جلب کند.
بیشتر بخوانید
همچنین این هوادار که حامی مالی آبی ها هم محسوب می شود در بحث پرداخت پول هتل و اردوی اعضای این تیم نیز نقش داشته و کمک مالی کرده است.
این هوادار پیش از این نیز طلب شاکیان داخلی را پرداخت کرده بود تا با رضایت آن‌ها باشگاه استقلال برای صدور مجوز حرفه‌ای مشکلی نداشته باشد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1853193 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.