خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1856853 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

افزایش ۳۰ درصدی سهمیه گاز سیستان وبلوچستان در زمستان

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 23:46
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: برای تامین زمستانی گرم سهمیه گاز استان ۳۰ درصد افزایش یافت.
گاز،استان،زمستاني،مايع،گرم،تامين،مشكلات،ملي

ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: برای تامین زمستانی گرم سهمیه گاز استان ۳۰ درصد افزایش یافت.
ماندانا زنگنه در نشست با رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز کشور که در دفتر این معاونت برگزار شد افزود: در تامین گاز مورد نیاز، استان با مشکلات عدیده ای رو برو بود و برای رفع آن ها به طور میانگین هفته ای دو یا سه جلسه با مدیران استانی و ملی مرتبط به این حوزه برگزار شد و این نشست هم چهارمین نشستی است که با حضور مدیران ملی برای رفع مشکلات در استان برنامه ریزی شد تا بتوان برای امسال زمستانی گرم را برای شهروندان فراهم کرد.
وی بیان کرد: بررسی مشکلات گاز در استان نشان داد که کمبود ناوگان حمل و نقل تاثیر بسزایی در ایجاد آنها داشته و برای رفع این کمبود ها طی نشست های مختلف با مدیران استانی و ملی برای حل این مشکل تصمیماتی اتخاذ شد و علاوه بر تامین نیسان وانت حمل سیلندر گاز ۱۱ کیلویی در سطح شهرستان ها، ۱۱ کشنده هم برای تامین و توزیع مناسب گاز بین شهرستانها به ناوگان استان اضافه شد.
در پایان این نشست مقرر شد علاوه بر اضافه شدن چهار تاسیسات جدید گاز مایع به تاسیسات استان، برای سپری کردن زمستانی گرم سهمیه گاز مایع استان هم ۳۰ درصد افزایش یابد و این در حالی است که چندی پیش هم شرکت پرسی ایران گاز متعهد شد برای پیشگیری از کاهش گاز مایع و بروز مشکلات سال گذشته در استان از طریق ناوگان ریلی هر هفته ۲۴ واگن گاز مایع وارد سیستان و بلوچستان کند که با اجرایی شدن این برنامه ها امسال زمستانی گرم را پشت سر خواهیم گذاشت.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1856853 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.