خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1847706 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

محور خرم‌آباد _ پلدختر مسدود می‌شود

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 23:46
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: محور خرم‌آباد _ پلدختر مسدود می‌شود.
پلدختر،محور،مسدود،عمليات

ایسنا/لرستان مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: محور خرم‌آباد _ پلدختر مسدود می‌شود.
عباس شرفی امروز ۲۸ مهرماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: محور خرم‌آباد _ پلدختر به دلیل عملیات انفجاری، ترانشه برداری و بازسازی محور از روز سه‌شنبه ۲۹ مهر تا اطلاع ثانوی مسدود می‌شود.
وی تصریح کرد: محور خرم‌آباد- پلدختر و بالعکس در منطقه چم حیدر(کیلومتر ۴۵) و گاوزرده معمولان (کیلومتر ۶۰) به دلیل انجام عملیات انفجاری، ترانشه برداری و بازسازی از ۲۹ مهر ۹۹ تا اطلاع ثانوی مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین خرم‌آباد- آزادراه پل زال -چولهول- معمولان و آزادراه_ دهلیج- پلدختر و بالعکس با رعایت جوانب احتیاط امکان‌پذیر است.
شرفی خاطرنشان کرد: پایان عملیات و رفع انسداد طی پیامک و سامانه تلفنی ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌ونقل جاده‌ای اطلاع‌رسانی خواهد شد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1847706 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.