خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1854542 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

احداث بزرگ‌ترین سایت امداد هوایی در فاز آشیانه بالگرد غرب کشور

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 23:46
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان از احداث بزرگ‌ترین سایت امداد هوایی در فاز آشیانه بالگرد غرب کشور در استان خبر داد.
جمعيت،استان،لرستان،امداد،آشيانه،بالگرد،دنا،امدادي

ایسنا/لرستان مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان از احداث بزرگ‌ترین سایت امداد هوایی در فاز آشیانه بالگرد غرب کشور در استان خبر داد.
صارم رضایی در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در لرستان که امروز ۲۸ مهرماه صورت گرفت، ابتدا به ارائه گزارش کاملی از عملکرد ۳ سال اخیر جمعیت هلال‌احمر به شرح تفصیلی زیر پرداخت و اظهار کرد: جمعیت همواره با نماینده ولی‌فقیه در استان تعامل بسیار خوبی داشته و خواهد داشت.
وی تصریح کرد: عملیات‌های شاخصی در جمعیت استان انجام پذیرفته ازجمله زلزله مهیب کرمانشاه، سقوط بهمن در اشترانکوه، سیل مخرب در فروردین ۹۸ و حادثه سقوط هواپیمای مسافربر در دنا که این جمعیت توانست بهترین مقام‌ها را در این عملیات‌ها به خود اختصاص دهد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان خاطرنشان کرد: در حادثه دنا امدادگران لرستانی توانستند اولین شب مانی در ارتفاع ۴۲۰۰ متری را داشته باشند که در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود.
رضایی در حوزه عمرانی به احداث بزرگ‌ترین سایت امداد هوایی در فاز آشیانه بالگرد در غرب کشور در ضلع شرقی شهر خرم‌آباد و تکمیل ۵ باب انبار امدادی در شهرستان‌های استان، ساخت و افتتاح ساختمان اداری امدادی شهرستان الشتر اشاره کرد.
وی اضافه کرد: اقدامات صورت گرفته در سال‌های اخیر باعث شد کمبودها شناسایی و به نقطه قوت تبدیل شوند ازجمله فراهم آوردن چندین موتور برق، کفکش، لجن کش، پمپ آب، قایق‌های جیمینی، جلیقه و کیت‌های امداد و نجات را می‌توان نام برد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1854542 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.