خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1857931 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

منافع جمعیت هلال‌احمر به عموم مردم می‌رسد

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 23:46
نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: جمعیت هلال‌احمر یک موسسه غیرانتفاعی و مردمی است که منافع آن به عموم مردم می‌رسد.
لرستان،امدادگران،شاهرخي،مسلمان،حوادث

ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: جمعیت هلال‌احمر یک موسسه غیرانتفاعی و مردمی است که منافع آن به عموم مردم می‌رسد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در دیدار جمعیت هلال‌احمر لرستان که امروز ۲۸ مهرماه صورت گرفت، اظهار کرد: امدادگران هلال‌احمر در زمان بروز حوادث و آسیب‌های طبیعی و غیرطبیعی با شتاب در نقاط آسیب‌دیده حضور پیدا می‌کنند.
وی تصریح کرد: امدادرسانی صرف‌نظر از جنبه‌های ذاتی و ‌سازمانی وظیفه‌ایی اسلامی و دینی نیز بوده و به عبارتی همه مردم مسلمان ما عضو هلال هستند چراکه کمک کردن به برادر مسلمان وظیفه همه است.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: امروز هر چه جلوتر می‌رویم حوادث هم بیشتر و متنوع‌تر شده است و نیاز ما به افراد توانمند و متخصص بیشتر می‌شود.
شاهرخی اضافه کرد: اینجاست که به آموزش جوانان و امدادگران ولایی و پابکار احساس می‌شود و هلال‌احمر در این زمینه کارهای خوبی انجام داده و این نیروها را شناسایی و به کار گرفته است که در ساعات طلایی امداد و نجات یاری گر نیازمندان و آسیب دیدگان باشند.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1857931 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.