خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1861490 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مخاطرات به‌روز در زمینه پدافند غیرعامل شناسایی شود

ایسنا | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 23:45
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه موضوع پدافند غیرعامل باید جدی‌تر از گذشته پیگیری شود اعلام کرد که مخاطرات جدید و به‌روز جامعه باید شناسایی شود و برای پیشگیری از آن برنامه‌ریزی شود.
پدافند،غيرعامل،مخاطرات،كردستان،آموزش،زارعي،استاندار،سرپرست

ایسنا/کردستان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه موضوع پدافند غیرعامل باید جدی‌تر از گذشته پیگیری شود اعلام کرد که مخاطرات جدید و به‌روز جامعه باید شناسایی شود و برای پیشگیری از آن برنامه‌ریزی شود.
محمد ابراهیم زارعی شامگاه امروز یکشنبه (۲۷ مهر ماه) در جلسه هماهنگی برگزاری هفته پدافند غیرعامل در استان کردستان اظهار کرد که موضوع پدافند غیرعامل باید جدی‌تر از گذشته پیگیری شود.
وی افزود که پدافند غیرعامل برای کاهش و آسیب‌ها و مخاطرات است پس شناسایی و دسته بندی آن‌ها بسیار مهم است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه از جلسات آینده به صورت موضوعی بحث پدافند را پیگیری می‌شود تصریح کرد که آموزش در باب پدافند را نباید نادیده بگیریم و باید از همکاران آموزش و پرورش و کلاس‌های آنلاین دانشگاه‌ها برای آموزش پدافند غیرعامل نیز استفاده کافی ببریم.
وی با اشاره به اینکه متناسب با شرایط روز باید مخاطرات را شناسایی کنیم عنوان کرد که باید برای پیشگیری و حل مخاطرات جدید برنامه‌ریزی مناسب انجام دهیم.
زارعی ادامه داد که در ارتباط با پدافند غیرعامل باید آسیب شناسی از برنامه‌های فرهنگی پیشین شود.
وی خاطرنشان کرد که روسای کارگروه‌های ۱۱گانه باید ایده‌های مناسب به ما ارائه و اطلاعات خود را در این خصوص بیشتر از همیشه ارتقا دهند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: پدافند غیرعامل از گذشته‌های دور وجود داشته که متاسفانه اکنون توجه کمتری به آن می‌شود.
وی اظهار کرد که تبلیغاتی محیطی باید اثربخش تر از سال‌های گذشته باشد و به صورت مدیریت شده تعیین شود.
زارعی افزود که باید با توجه به مشکلات روز از ظرفیت اساتید دانشگاه در خصوص آموزش به مدیران و مردم استفاده کافی را ببریم.
وی در پایان یا بیان اینکه امیدآفرینی در این شرایط سخت کرونایی به مردم بسیار مهم است یادآرو شد که تقویت روحیه کادر درمانی بسیار مهم بوده و باید از هر فرصتی برای تشکر از آن‌ها استفاده کرد.
در ادامه این جلسه فرمانداران و مدیران عضو این کارگروه به ارائه گزارشات خود پرداختند.
لازم به ذکر است برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل از ۵ آبان ماه آغاز می‌شود.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1861490 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.