خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1864994 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دبیر سی و سومین جشنواره فیلم کودک: جشنواره امسال نویدبخش عصر جدیدی در سینمای ایران است؛ امکان نظرسنجی از کودکان سراسر کشور- اخبار اصفهان

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 23:11
گروه استان‌ها-دبیر سی و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان گفت: برای اولین، کودکان و نوجوانان 5 تا 15 ساله سراسر کشور می‌توانند پس از تماشای برخط فیلم‌ها نظر خود را به دست برگزارکنندگان جشنواره برسانند.
جشنواره،فيلم،نوجوان،نوجوانان،كودك،دوره،ايران،المپياد،سومين،ع ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، علیرضا تابش در پیامی ویدئویی در آیین افتتاحیه سی و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اظهار داشت: جشنواره سی و سوم آغاز عصر جدید جشنواره‌های سینمایی سال 99 و در شرایط شیوع بیماری کرونا است.
جشنواره امسال دروازه‌ای جدید به روی سینمای ایران و عصر رسانه‌های دیجیتال گشود.
تلاش‌های دو ماهه همکارانمان در بخش فنی، نویدبخش برگزاری جشنواره‌ای متفاوت در دوره سی و سوم است.
در کنار قهرمان کادر درمان و سلامت و دیگر مسئولان کشور توانسته‌ایم باری هرچند کوچک از دوش مردم سرزمینمان برداریم و لحظات شاد و خوشی را برای کودکان و نوجوانان سرزمینمان به مدت شش روز از تاریخ 27 مهرماه تا دوم آبان برای آنان رقم بزنیم.
وی ادامه داد: در جشنواره امسال 107 فیلم در سامانه‌های مجازی پخش ونمایش فیلم تیوا، فیلیمو و نماوا اکران خواهد شد و هر کودک و نوجوان ایرانی می‌تواند برای اولین بار رای و نظر خود را پس از تماشای هر فیلم به سمع و نظر برگزار کنندگان جشنواره و تولیدکنندگان آثار برساند.
فراگیری جشنواره امسال سبب شد که ما به شعار هر خانه یک سینما و هر کودک یک داور برسیم.
معنی مخاطب و نوع ارائه اثر در جشنواره امسال با جشنواره‌های سابق کاملا متفاوت است.
امسال سالن های سینما مقر جشنواره نیست بلکه خانه‌ها این وظیفه را بر عهده دارند و هموطنان می‌توانند با مراجعه به سامانه‌‌های پخش برخط فیلم و سریال به تماشای فیلم‌های این دوره بپردازند.
دبیر سی و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان افزود: کارگاه‌های آموزشی جشنواره در بخش ملی و بین‌المللی، برنامه‌های جشنواره که هر روز از اصفهان پخش خواهد شد، جلسات گفت و شنود درباره فیلم‌ها و کتابخانه ویدئویی جشنواره که از طریق سامانه‌های پخش و نمایش برخط فیلم در دسترس است.
وی اضافه کرد: امیدوارم جشنواره سی و سوم خاطرات خوشی را برای کودکان و نوجوان رقم بزنند؛ کودکانی که متولد عصر دیجیتال هستند و شاید از همه ما بزرگترها در بهره‌برداری از آثار و فیلم‌های ارائه شده در این جشنواره مهارت بیشتری دارند.
تابش با بیان برگزاری چهارمین المپیاد فیلم سازی نوجوانان ایران همزمان با افتتاح سی و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان گفت: با همکاری بنیاد سینمایی فارابی و انجمن سینمای جوانان ایران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، المپیاد فیلم‌‌سازی نوجوانان ایران به صورت مجازی برگزار می‌گردد این المپیاد زمینه‌ساز بروز استعدادهای نوجوانان در زمینه سینمای آینده کشور است.
انتهای پیام/174/ زبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1864994 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.