خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1859307 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اولین چیزی که می‌بینید شخصیت شما را مشخص می‌کند

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 23:01
تست‌های روانشناسی بر اساس تصاویر، می‌توانند به شما کمک کنند که شخصیت خود را بهتر بشناسید.
پرنده،تصاوير،دوست،شخصيت،احتمال،زندگي،تمساح،اردك،خرگوش،روانشن ...

شما جزء کدام شخصیت های روانشناسی زیر هستید؟
حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان تست‌های روانشناسی مبتنی بر تصاویر دارای خطای دید، بسیار محبوب هستند و کاربران فضای مجازی هم آن‌ها را خیلی دوست دارند که علاوه بر آن ها، روانشناسان نیز از این تست‌ها برای شناخت بیشتر با شخصیت بیماران خود، استفاده می‌کنند.
به گزارش خبرنگار، امروزه،مبتنی بر تصاویر دارای خطای دید، بسیار محبوب هستند وهم آن‌ها را خیلی دوست دارند که علاوه بر آن ها، روانشناسان نیز از این تست‌ها برای شناخت بیشتر با شخصیت بیماران خود، استفاده می‌کنند.
به تصاویری که در ادامه می‌بینید، توجه کنید و بگویید در این تصاویر چه چیزی را مشاهده می‌کنید تا شخصیت خود را بهتر بشناسید.
این تست را انجام دهید، اما آن را چندان جدی نگیرید.
چرا که این تصاویر به شما یک تصویر کامل روانشناختی از شخصیتتان ارائه نمی دهند و صرفا برخی از اطلاعات مربوط به شخصیتتان را به شما ارائه می‌دهند که باید آن‌ها را در نظر بگیرید.
شیر یا پرنده
شیر
به احتمال زیاد، همیشه در حال ریشه‌یابی امور هستید و از مواجهه با شدیدترین ترس خود هراسی ندارید و آدم بسیار شجاعی هستید.
پرنده عجیب و غریب
شاید گاهی اوقات، کمی رفتار سبک داشته باشید و در برخی از شرایط حتی مسئولیت کار‌های خود را نپذیرید و در عین حال، دارای شخصیتی خلاق هستید و تمایل دارید جهان را به جای بهتری تبدیل کنید.
اردک یا خرگوش
اردک
احتمال دارد که زندگی شما از انگیزه‌های احساسی تشکیل شده باشد و اغلب، شما، دچار خلق و خوی تند شوید و تمایل به تصمیم‌گیری ناگهانی داشته باشید.
خرگوش
دوست دارید همه عواقب اعمالتان را در نظر بگیرید و منطق معمولاً مقام اول زندگی شما را به خود اختصاص می‌دهد، اگرچه این لزوماً به این معنی نیست که شما فردی سرد و بی‌احساس هستید.
تمساح یا پرنده
تمساح
به احتمال زیاد، اگرچه شما سعی می کنید وضعیت را کنترل کنید و مسئولیت همه امور را بر عهده بگیرید، اما با این حال، یک ظالم بی‌رحم نیستید، بلکه یک مدیر، رئیس و رهبر دقیق هستید.
پرنده
شاید بد نباشد که از راه‌های پر فراز و نشیب و طاقت‌فرسای این زندگی به ستارگان هدایت شوید، اما این بدان معنا نیست که شما نظر خود را نداشته باشید و در بین راه تسلیم دیگران ‎شوید.
سعی می‌کنید در اغلب مواقع مصالحه کنید و به همین دلیل، بسیار صریح و خوش برخورد هستید.
اگر تصویری را از راست به چپ تجزیه و تحلیل کرده‌اید یا اگر بلافاصله متوجه ابهام آن شده‌اید، احتمالاً تصمیم‌های اصیل‌تری را دوست دارید که این نمی‌تواند بدین معنی باشد که شما نمی‌توانید از تفکر منطقی استفاده کنید؛ شما فقط می‌خواهید رویکردی خلاقانه را هنگام تلاش برای حل یک مشکل اعمال کنید.
بیشتر بخوانید
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1859307 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.