خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1854598 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کتائب حزب‌الله: تروریست‌ها در عراق زیر نظر آمریکا فعالیت می‌کنند

مشرق | بین‌الملل | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 22:39
«کتائب حزب‌الله» عراق از تلاش برخی جریانها برای سوء استفاده از حادثه اخیر استان صلاح الدین به منظور متهم کردن سازمان «الحشد الشعبی» خبر داد و تاکید کرد که تروریست ها در عراق زیر نظر آمریکا و به خواست
الشعبي،بيانيه،حادثه،عراق،كتائب،بلد،ربوده

به گزارش مشرق، دفتر سیاسی کتائب حزب‌الله عراق یکشنبه شب با صدور بیانیه ای اعلام کرد: «برخی جریان های داخلی و خارجی برای سوء استفاده از حادثه ناحیه «الفرحاتیه» در منطقه بلد واقع در استان صلاح الدین به منظور برهم زدن اوضاع و دور کردن اتهام از گروههای تروریستی که آمریکا آنها را به حرکت در می آورد، تلاش می کنند.»
در این بیانیه تصریح شده، «برخی جریانها برای اهانت به سازمان الحشد الشعبی و چسباندن اتهام حادثه الفرحاتیه به این سازمان به طور عمدی کار می کنند تا از این راه الحشد الشعبی را از مناطق آزاد شده (از دست گروه تروریستی داعش) با هدف دستیابی به اهداف سیاسی و انتخاباتی دور کنند».
کتائب حزب الله عراق در این بیانیه همچنین بر اهمیت «تحقیقات لازم برای روشن شدن ابهامات حادثه الفرحاتیه و بازخواست عاملان آن و همه کسانی که به سرعت دنبال متهم کردن الحشد الشعبی و فتنه انگیزی طائفه ای رفتند» تاکید کرده است.
ناحیه الفرحاتیه در منطقه بلد استان صلاح الدین عراق روز شنبه شاهد کشف اجساد هشت نفر و ربوده شدن چهار نفر دیگر بود که هنوز سرنوشت ربوده شدگان مشخص نیست.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1854598 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.