خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1853389 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فرمانده سپاه رشت: تفکر بسیجی راه‌حل عبور از تنگناها است/ مشکلات کشور با عقب‌نشینی مقابل دشمن برطرف نمی‌شود- اخبار گیلان

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 مهر 1399 - 22:05
گروه استان‌ها- فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه هرجا که از تفکر بسیجی بهره گرفتیم به پیشرفت‌ رسیدیم گفت: سازش و ترس مقابل دشمن را از مفاهیم مردود می‌دانیم.
امنيت،دشمن،رشت،سپاه،مقابله،انتظامي،نيروي،قاسمي،فرمانده،ناحيه ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سرهنگ سیداکبر قاسمی عصر امروز در مراسم تجلیل از مدافعان امنیت و تجلیل از خانواده شهید مدافع امنیت "حسن پاینده" اظهار داشت: تامین امنیت راه‌ها، امنیت شهرها، مبارزه با قاچاقچیان، کشفیات سلاح و نقش‌آفرینی در ابعاد مختلف اجتماعی از جمله اقدامات موثر نیروی انتظامی است.
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به تاکیدات مقام معظم رهبری راجع به اقتدار نیروی انتظامی در مقابله با سودجویان و مقابله با برهم‌زنندگان نظم و امنیت کشور اشاره کرد و گفت: مجموعه پلیس حتی در حوزه رونق اقتصادی نیز نقش ایفا می‌کند زیرا اگر امنیت جامعه تامین نشود چرخ تولید کارخانجات نمی‌چرخد.
قاسمی برخورد با عوامل سودجو و مقابله با سلاح‌های غیرمجاز را از مهم‌ترین اقدامات نیروی انتظامی استان برشمرد و خاطرنشان کرد: امروز دشمن از ظرفیت فضای مجازی به‌عنوان ابزار جنگ نرم استفاده می‌کند تا ذهن جوانان را به انحراف بکشاند اما پلیس در این عرصه نیز با توطئه‌های دشمن در فضای مجازی مقابله می‌کند.
وی با بیان اینکه سپاه و بسیج همواره پشتیبان نیروی انتظامی هستند تصریح کرد: دشمن امروز به‌دنبال ناامید کردن جامعه به‌ویژه جوانان است و ما سازش با این دشمن، عقب‌نشینی و کوتاه آمدن و ترس مقابل دشمن را از مفاهیم مردود می‌دانیم.
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت تاثیرات بهره‌گیری از تفکر بسیجی در کشور را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: هرجا که از تفکر بسیجی بهره گرفتیم به پیشرفت‌ رسیدیم اما فقدان این تفکر در برخی عرصه‌ها ما را با مشکلاتی مواجه کرد.
قاسمی با بیان اینکه امام(ره) با توکل به خداوند، امید به نصرت الهی و تکیه بر مردم توانست رژیم 2500 ساله شاهنشاهی را به پایین بکشد و نظام اسلامی را تشکیل دهد عنوان داشت: شهدایی همچون شهید پاینده با اعتقاد به نصرت الهی و تمسک جستن به قرآن و ائمه اطهار(ع) جان خود را فدای نظام اسلامی کردند.
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به اهمیت مقوله امنیت تصریح کرد: اگر ایثار و فداکاری شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس نبود ما امروز امنیت نداشتیم و این مردم انقلابی نیز همواره پای ارزش‌های انقلاب و نظام ایستاده‌اند.
انتهای پیام/612/ زبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1853389 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.